Tarptautinis sakralinės muzikos festivalis

Vilniaus Bernardinų bažnyčios giedojimo mokykla įkurta 1995 m. pranciškono tėvo Benedikto ir choro dirigentės Ritos Kraucevičiūtės iniciatyva. Vaikai mokykloje mokosi nuo penkerių metų. Jie išmoksta muzikinio rašto, giedojimo ir vokalo paslapčių. Čia yra keturi įvairių amžiaus grupių chorai.

Pagrindinis choras „Švento Pranciškaus paukšteliai“ gieda mišiose, kartu su mišriu choru „Langas“ dalyvauja Bernardinų bažnyčios muzikiniuose projektuose, dalyvauja Lietuvos dainų šventėse ir sėkmingai koncertuoja ne tik  Lietuvoje, bet ir už jos ribų (Latvijoje, Ispanijoje, Belgijoje, Ispanijoje, Italijoje, Vokietijoje, Gran Kanarijoje, Maltoje). 2001 m. giesmininkai surengė plačią koncertinę kelionę Ispanijos vakaruose: su dideliu pasisekimu bei lydimi aukšto kritikų įvertinimo spaudoje, koncertavo Santiago de Compostela, Coruña, Vigo, Lugo, Orense ir Ferol´io miestuose. 2002 m. Belgijoje, Neerpelto mieste vykusiame Vaikų ir jaunimo muzikos festivalyje, choras iškovojo sidabrą. 2004 m. gerai žinomo Ispanijoje festivalio „Festival Internacional de Órgano de León”  pakviesti, „Švento Pranciškaus paukšteliai“ savo balsais žavėjo León‘o, Cistierna, Boñar ir Hospital de Órbigo miestų publiką.

2007 m. „Šv. Pranciškaus paukšteliai“ išrinkti Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre statyti Rachel Portman operą vaikams „Mažasis princas“.

2011 m. Tarptautiniame chorų konkurse „Cantate Domino“ (Kaune) – sidabras.

2014 m. Tarptautiniame chorų konkurse Cantonigros vaikų chorų kategorijoje – bronza.

Choro repertuare – J. S. Bach‘o, G. B. Pergolesi‘o, F. Mendelsohn‘o, L. Delibes‘o, A. Martinaičio ir kitų įvairių epochų kompozitorių kūriniai. Didžiąją repertuaro dalį sudaro religinė muzika.

Choro vadovė Rita Kraucevičiūtė, koncertmeisteris Gabrielius Gaidamavičius.